Międzynarodowe Forum Energetyki Jądrowej – II edycja, 14 kwietnia br, Warszawa, Hotel Marriott

Szanowni Państwo,
po długiej niepewności co do przyszłości energetyki jądrowej w Polsce od końca stycznia br. wreszcie można uznać za prawdopodobne, iż mniej więcej za jedenaście lat żarówki nad naszymi głowami będą świecić także dzięki energii z atomu. Rząd bowiem przyjął Program Polskiej Energetyki Jądrowej (PPEJ).
Wszyscy zainteresowani mają dziś nadzieję, iż w tej sprawie zaczyna się zatem czas konkretów. My także. Dlatego w dniu 14 kwietnia 2014 r. powermeetings.eu we współpracy z Warsaw Voice organizuje w Warszawie drugą edycję
 
Międzynarodowego Forum Energetyki Jądrowej.
 
Wydarzenie to przygotowujemy w ścisłej współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz PGE EJ 1. Deklarujemy, jak zwykle, współpracę z wszystkimi innymi instytucjami i podmiotami, w tym międzynarodowymi, które są zainteresowane procesem realizacji PPEJ w naszym kraju.
Liczymy, iż drugie Międzynarodowe Forum Energetyki Jądrowej, tak jak pierwsza jego edycja (patrz link), po pierwsze, przyczyni do polepszenia stanu wiedzy branży i wszystkich zainteresowanych procesem realizacji PPEJ, po drugie, wpłynie na dalszą poprawę klimatu społecznego wokół energetyki jądrowej w Polsce, po trzecie, pozwoli na lepsze zrozumienie polskich priorytetów rozwoju energetycznego wśród bliższych i dalszych sąsiadów Polski.
Szczegółowe informacje – aktualny program, informacje o prelegentach oraz warunki rejestracji dostępne są pod linkiem: http://www.powermeetings.eu/konferencje/en/ii-miedzynarodowe-forum-energetyki-jadrowej/pl/
 
Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu Forum!
Agnieszka Kozłowska
Project Manager
powermeetings.eu 
tel.: +48 22 740 67 80
e-mail: agnieszka.kozlowska@powermeetings.eu
www.powermeetings.eu